30 років тому відбулось перше засідання Верховної Ради УРСР 12-го скликання, яке назвали першим демократичним скликанням

Сьогоднішній день у Раді ознаменувався історичною подією – рівно тридцять років тому відбулось перше засідання Верховної Ради УРСР дванадцятого скликання, яке пізніше назвали першим демократичним скликанням.

Проте на ранковому засіданні історичних рішень не ухвалювали. Законопроект про запровадження подвійного громадянства був знятий з порядку денного, оскільки ще тривають дискусії з цього приводу.

Ухвалили проект Закону про внесення змін до Закону України “Про систему іномовлення України” (щодо програмної політики та території розповсюдження), завдяки чому українці, які перебувають на тимчасово окупованих територіях України, у прикордонних районах матимуть значно ширші можливості для отримання об’єктивної і неупередженої інформації про події в Україні та світі.

У першому читанні ухвалили проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації дорожнього будівництва та удосконалення законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Це важливий крок на шляху до «разбюрократизації» дорожньої галузі.

Не з чуток знаю, наскільки отримання дозволів та висновків затягує процес ремонту доріг. Адже у дорожників, як і у аграріїв – все треба встигнути зробити в сезон і зима не чекатиме, поки видадуть дозвільну «бумажку».

– Народний депутат України Ігор Молоток