Допомога благодійному фонду «Серця любові»

Розмова нардепа з батьками та дітьми благодійного фонду «Серця любові» виявилася доволі складною, але водночас дуже продуктивною.

Люди скаржилися на недосконалість державного соціального захисту, зокрема: неможливість отримання субсидій через виплати на дітей з інвалідністю, замалий розмір надбавки по догляду за хворими дітьми.

Наразі ця сума становить близько 2 тис. грн. і додаткового заробітку майже немає, адже діти з аутизмом та ДЦП потребують постійного догляду.

Батьки бідкалися Ігорю МОЛОТКУ, що про них майже забули і вони нікому не потрібні. Вислухавши усі скарги, народний депутат запропонував свою допомогу і власні варіанти вирішення проблем.

«Тільки-но запрацює нова Верховна Рада, ми з вами разом поїдемо до Києва на засідання профільного комітету, аби спільно попрацювати над необхідними змінами до законів, – запевнив присутніх народний депутат України Ігор МОЛОТОК. – Адже хто ще, краще ніж ви, знається на проблемах особливих дітей».

Також поважний гість пообіцяв найближчим часом розглянути можливість фінансування закладу за рахунок місцевого або державного бюджетів, щоб значно зменшити фінансовий тягар у вигляді заробітних плат педагогам, які займаються із дітьми, та комунальних платежів, що складають значну частину благодійних внесків.

Нагадаємо, що благодійний фонд «Серця любові» працює з 2003 року за підтримки спонсорів, меценатів та волонтерів.

Головна мета організації – це добродійна діяльність по наданню дітям-інвалідам необхідної медичної, психологічної, матеріальної, духовної та соціальної допомоги.

Народний депутат України Ігор Молоток