Голосував проти законопроекту «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин»

Із важливого у ВР сьогодні: ухвалення Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах, Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність.

Голосував проти законопроекту «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», оскільки існують «підводні» камені, які необхідно прибрати.

Зокрема, щодо зміни цільового призначення земельних ділянок приватної власності. Маємо не один приклад, коли хотіли будувати магазин, розважальний центр абощо, а по факту маємо під вікнами стоянку або заправку. При цьому Держгеокадастр перетвориться з контролюючого органу на сервіс-орієнтовану службу.

На перший погляд – добре, але маємо доопрацювати, щоби стало саме так.

– Народний депутат України Ігор Молоток