Ігор МОЛОТОК: Будуємо Дитячу академію з пляжних видів спорту

У столиці відбулася знакова подія для розвитку пляжних видів спорту в Україні. На території Гідропарку було закладено символічну капсулу під будівництво спортивного центру, на базі якого буде працювати Дитяча академія з пляжних видів спорту.
Участь у заході взяли міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, легенда українського футболу Владислав Ващуком.
Кожен з учасників залишив побажання прийдешнім поколінням, які помістили в капсулу.
Ініціатором створення Дитячої академії з пляжних видів спорту та будівництва масштабного інфраструктурного об’єкту виступив народний депутат України від Сумщини Ігор Молоток.
– Ідея виникла давно, адже, не секрет, що виховувати олімпійських чемпіонів потрібно з дитинства. Для ефективних тренувань, фізичного виховання дітей, відпочинку в новому спортивному центрі будуть створені всі умови. Академія стане першою сходинкою для юних пляжників, пройшовши яку, вони зможуть потрапити до Центру олімпійської підготовки, який вже відкрито в Сумах. Упевнений, такий комплексний підхід стане запорукою майбутніх олімпійських перемог, – зазначив парламентар.
Проектом передбачено будівництво 9 полів для гри у пляжний волейбол та футбол, гуртожиток для вихованців, де одночасно у комфортних умовах зможуть розміститися 24 дитини.
Окрім цього, у спортивному центрі будуть облаштовані сучасні душові й роздягальні, івент-простір для вболівальників і проведення різноманітних заходів, простора тераса для перегляду матчів, food-зона орієнтована на здорове харчування, конференц-зала та багато іншого.
Ініціатива зі створення Дитячої академії знайшла підтримку у Міністерстві молоді та спорту, Київській міській державній адміністрації, серед спортивної спільноти.
Зокрема, Вадим Гутцайт, зазначив, що дуже важливо залучати до занять різними видами спорту всі верстви населення, а особливо підтримувати у цьому бажанні дітей і створювати необхідні умови для тренувань.
За словами Валентина Мондриївського, це перший проект подібного формату, який передбачає системний підхід у підготовці спортсменів з пляжних видів спорту й відкриває нові можливості для найвищих спортивних досягнень.
Відкриття спортивного центру планується у жовтні цього року. Відкрити ж капсулу часу запланували до 150-річчя народження волейболу, у 2045 році.

Народний депутат України Ігор Молоток Київ Гідропарк
Народний депутат України Ігор Молоток. м. Київ, Гідропарк

– Народний депутат України Ігор Молоток