Ігор Молоток: Для Сумщини передбачено понад 131 млн грн

✅Сьогодні на засіданні Комітету з питань бюджету погодили спрямування коштів, отриманих до спеціального фонду, Мінсоцполітики для виплати допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів для запобігання поширенню COVID-19, Національній академії медичних наук для надання стаціонарної допомоги пацієнтам з коронавірусом.

📌Погодили перерозподіл видатків держбюджету, зокрема для закупівлі кисневих концентраторів.

✅Затвердили перелік інвестпрограм і проектів, які будуть фінансуватись з Державного фонду регіонального розвитку.

‼️Для Сумщини передбачено понад 131 млн грн.

📌З них – більше 11 млн – на другу чергу будівництва Сумської обласної клінічної лікарні, майже 21 млн – на будівництво дитячого садка у 12 мікрорайоні Сум, біля 4 млн – на капремонт головного корпусу обласного онкодиспансеру, 10 – на побудову сміттєвого полігону у Верхній Сироватці, понад 11 – на реконструкцію стадіону у Тростянці і т.д.

📌Будуть профінансовані капітальні ремонти шкіл у Новій Слободі, Ромнах, відреставровано корпус гімназії в Охтирці, відремонтовані інженерні мережі та проведено оздоблення приміщень у Недригайлівській школі.

✅Також сюди ввійшли проекти, про які я вже говорив – дитячий садок у Шостці, амбулаторія у селищі Вороніж, спортивний майданчик у Попівці на Конотопщині, ремонт інженерних мереж у Краснопільській школі.

– Народний депутат України Ігор Молоток