Ігор Молоток: Крім тарифних проблем досі невирішеними залишаються проблеми ФОПів

В продовження теми тарифів. Пропри те, що наприкінці минулого тижня було ухвалено провладну постанову про заходи, спрямовані на соціальний захист населення, у зв’язку з підвищенням цін на комунальні послуги, вже сьогодні виникають великі сумніви у дієвості допомоги.

‼Зокрема, компенсація витрат на електроопалення буде здійснюватися з бюджетної статті «виплата пільг та субсидій».
🖊Але, ще формуючи бюджет ми говорили про те, що видатки на цю статтю повинні бути збільшені, і наполягаємо на цьому зараз. Наразі ж виходить, що замість знайти додаткові джерела надходжень, ми урізаємо те, що вже є.
📌Тому, разом з колегами депутатської групи «За Майбутнє»

Депутатська група “Партія “За майбутнє”

продовжуємо наполягати на ухваленні Постанови 4609, яка не рекомендує, а скасує необґрунтовано підвищені ціни на енергоносії і запровадить мораторій на їх підвищення.

📌Також вимагаємо негайного запровадження заходів щодо повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт (№4590)
✅Крім тарифних проблем досі невирішеними залишаються проблеми ФОПів, які не припиняють акцій протесту.
‼Щоби допомогти підприємцям, «За Майбутнє» ініціювала законопроект 4663 і вимагає внесення змін до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо підтримки фізичних осіб-підприємців сфери торгівлі під час пандемії.

– Народний депутат України Ігор Молоток