Ігор Молоток: Маємо перші позитивні результати роботи нашої депутатської групи партії “За майбутнє”

Маємо перші позитивні результати роботи нашої депутатської групи (Депутатська група “Партія “За майбутнє”) щодо розширення програми надання житлових субсидій та зниження тарифів на комунальні послуги.

Зокрема, після наради в Уряді, яка відбулась на цьому тижні, профільним міністерствам було доручено вивчити можливість розширення кола отримувачів субсидій.

Безумовно, це ще не програма конкретних дій, але вже великий плюс, що влада, нарешті почала усвідомлювати наслідки від запровадженої тарифної політики.

Нагадаю, що депутатська група «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вже зареєструвала в парламенті і вимагає негайного розгляду проєкту Постанови щодо скасування необґрунтовано завищених тарифів і введення річного мораторію на їх підвищення, а також виділення додаткових коштів на забезпечення пільгами та субсидіями соціально незахищених верств населення (4609).

Окрім того, ми направили Президенту та Прем’єр-міністру України офіційні листи, в яких порушили питання штучно завищених тарифів на житлово-комунальні послуги, надавши пропозиції по виправленню ситуації.

Йдеться про розробку нової методології встановлення оптової ціни на газ, а також про вилучення у газових монополій надприбутків та спрямування цих коштів місцевим громадам у вигляді субвенцій.

– Народний депутат України Ігор Молоток