Ігор Молоток: переконаний, що Тростянець має всі шанси стати містом великих можливостей

Наприкінці минулого тижня з робочим візитом відвідав Тростянецьку міську територіальну громаду, де зустрівся з міським головою Юрієм Бовою, депутатським корпусом міської ради, побував у міській лікарні та на стадіоні ім. В. Куца.

Під час зустрічі з депутатами мова йшла про нагальні проблеми громади, законодавчі ініціативи, а також про плани на майбутнє. Зокрема, обговорили законопроект щодо «перезапуску» індустріальних парків (4416).

Для Тростянця це дуже важливо, адже тут є промисловий парк, який також не працює на повну потужність. Дійшли спільного висновку і щодо моєї ініціативи про надання державної підтримки виробникам молока. Узгодили спільний план дій щодо реалізації проекту будівництва мультиспортивного комплексу на вул. Кеніга та модернізації оснащення міської лікарні.

Відвідав стадіон ім. В. Куца, реконструкція якого стане першим етапом реалізації масштабного проекту – зведення спортивно-оздоровчого комплексу. Це дасть потужний поштовх розвитку спорту не тільки у Тростянці, але і на Сумщині, адже будуть створені умови для проведення змагань всеукраїнського і міжнародного рівнів. На даному етапі громаді потрібна підтримка. З цією метою звернувся до Міністерства молоді та спорту і наразі вже з впевненістю можу сказати, що у питанні будівництва спортивно-оздоровчого комплексу є порозуміння.

Під час візиту до Тростянецької міської лікарні, оглянув оновлений неврологічний блок і ознайомився з процесом будівництва нового ковідно-реанімаційного відділення. Розвиток медичної галузі Сумщини – один з пріоритетних напрямків моєї роботи, як народного депутата.

У співпраці з місцевими громадами було реалізовано ряд медичних проектів у Сумах, Шостці, Шосткинському районі, у Конотопі… Тож коли до мене надійшло звернення від Тростянецької громади щодо допомоги у розбудові міської лікарні, рішення було прийнято миттєво – треба допомагати. Наразі йдеться мова про виділення з державного бюджету за програмою соціально-економічного розвитку 1 млн грн на придбання необхідного тростянчанам медичного обладнання.

Тростянець називають маленьким містом великих реформ. Дуже хочеться, щоб у недалекому майбутньому він став містом великих можливостей. Сподіваюсь, наша співпраця прискорить цей момент.

 

Народний депутат України Ігор Молоток