Ігор Молоток: Перетворюємо сквер Кожедуба у Шостці на затишне місце для сімейного відпочинку

Продовжуємо перетворювати сквер Кожедуба у Шостці на затишне місце для сімейного відпочинку.

Сквер імені Кожедуба, який розташований у місті Шостка на Сумщині, свого часу задумувався як місце для сімейного відпочинку, де можна гарно і цікаво провести час людям різного віку.

За моєю ініціативою та підтримкою, крок за кроком плани почали втілюватись у життя.

Спочатку, у 2017 році, тут запрацювало колесо огляду. Це був мій подарунок рідному місту, який, як показав час, прийшовся землякам до душі. Більше того, колесо стало візитівкою міста.

У 2018 році у сквері Кожедуба був відкритий перший на Сумщині пішохідний світломузичний фонтан, висаджено сакури та платани.

Також мені вдалося залучити кошти з державного бюджету на продовження реконструкції скверу Кожедуба. Минулого року було розчищено озеро і облаштовані габіони.

Згодом ми прикрасимо його плаваючим фонтаном, а навколо облаштуємо відпочинкову зону, куди можна буде приходити на сімейні пікніки. Також у сквері будуть встановлені гірки, гойдалки для дітей.

В планах – запустити по периметру казковий паровозик.

Окрім цього територія парку буде облаштовано газонами з автоматичним поливом, прикрашено великою кількістю зелених насаджень.

Як на початковому етапі реконструкції так і зараз, мені доводилось інколи чути, що колесо і фонтани не на часі і треба все це відкласти до кращих часів, витративши кошти на нагальні проблеми. Але я казав і завжди казатиму, що дитинство не можна «відкласти» і у наших дітей воно має бути щасливим, а разом ми докладемо всіх зусиль, щоби саме так і сталось.

– Народний депутат України Ігор Молоток