Ігор Молоток: Поки влада «грається» у зниження тарифів, соціальна напруга продовжує зростати

Поки влада «грається» у зниження тарифів, соціальна напруга продовжує зростати, адже оплата за комуналку зменшилась тільки у звітах Уряду, тоді як у платіжках людей вона продовжує бити рекорди.

Разом з колегами з депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» ми ретельно опрацювали всі тарифні питання і виробили ефективний алгоритм виходу з кризи.

Зокрема, перше, що треба зробити – переглянути тариф, який штучно завищує «Нафтогаз». Ціна на газ має бути на 60% нижчою.

По-друге, необхідно відновити плату за транзит газу для інших держав, яка була скасована після передачі українського газопроводу в зовнішнє управління, або ж запровадити пряме вилучення частини надприбутків ТОВ «Оператор ГТС України» та «Нафтогазу» задля зменшення тарифів для населення.

Окрім цього потрібно збільшити видобуток українського газу, адже з незрозумілих наразі причин тільки за два останніх роки обсяги було значно скорочено.

Також ми вимагаємо ввести річний мораторій на підвищення тарифів і розширити програму субсидій на оплату послуг ЖКГ та спростити порядок їхнього отримання (Постанова 4609).

– Народний депутат України Ігор Молоток