Ігор Молоток: Потрібно об’єднувати зусилля, щоби розвивати економіку і посилювати соціальний захист

Зараз саме той час, коли потрібно об’єднувати зусилля, щоби розвивати економіку і посилювати соціальний захист, – про це заявив в ефірі сумського каналу ATV.

Мова йшла, зокрема про мою співпрацю з територіальними громадами, законодавчі ініціативи та плани на майбутнє.

Безумовно, рідний 160 округ – це пріоритет, але разом з тим є плани щодо реалізації низки проектів, спрямованих на розбудову громад всієї Сумщини.

Наразі відбувається реформа децентралізації і територіальні громади отримують більше повноважень, але щоби ефективно їх реалізувати – потрібна підтримка.

На мою думку, зараз саме той час, коли потрібно об’єднувати зусилля, щоби розвивати економіку і посилити соціальний захист. Є досвід, і є можливості для того, щоби забезпечити комплексний розвиток області.

З 2012 року я є членом Бюджетного комітету Верховної Ради України, а відтак маю чітке розуміння щодо механізмів залучення державних коштів – субвенцій та додаткових коштів на соціально-економічний розвиток територій. 

Громади Шостки, Конотопа, Краснопілля чи Тростянця – це все жителі Сумщини. І від того, що кожна громада, а їх у нас 51-а, стане жити краще – виграємо усі ми.

– Народний депутат України Ігор Молоток