Ігор Молоток: продовжуємо реконструкцію скверу ім. Кожедуба в Шостці

У північній столиці Сумщини цього року продовжуються роботи з реконструкції і благоустрою скверу відпочинку по вулиці імені Івана Кожедуба. Розпорядженням Кабінету Міністрів України, на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій, Шостка отримала 5 мільйонів субвенції з державного бюджету на втілення цього проєкту. Народний депутат України від Сумщини 160-го виборчого округу Ігор МОЛОТОК говорить: головна мета – щоб Шостка стала територією сучасного й комфортного відпочинку для містян і гостей. 
 
“Свого часу виникла  ідея, щоб занедбану територію навпроти пам’ятника та музею імені Івана Кожедуба перетворити у сквер для сімейного відпочинку, де можна гарно й цікаво провести час людям різного віку”, – коментує нардеп Ігор МОЛОТОК.

У 2017 році подарунком від народного обранця для земляків стало встановлення у сквері колеса огляду, що нині є візитівкою Шостки. Засклені кабінки на 4 місця, безпечні для людей. У 2018 році у сквері  відкрили перший на Сумщині пішохідний світломузичний фонтан.
 
“Був розіграний конкурс на 10 фонтанів по всій Україні, і виграла Шостка. Він різнокольоровий, музичний. Ми знайшли місцевого виробника, який взяв обладнання з Німеччини, і зробили”, – акцентував парламентар.
 
Також, відповідно до проєкту, торік розчистили зміліле озеро, яке почало заболочуватись, укріпили береги, збудували спеціальні пристрої, які подаватимуть воду до озера зі свердловини. Уже в рамках цього року плануються роботи із завершення облаштування озера, розміщення плавучого фонтану, навколо водойми буде облаштована зона відпочинку з гойдалками для дітей, бесідками, мангалами для родинних пікніків. За проєктом тут з’являться газони  і клумби з автоматичним поливом, алеї, декоративні кущі і дерева.
 
“Коли я починав робити  цей парк, мене критикували, казали – навіщо, але зараз із кожним днем сквер перетворюється на улюблене місце відпочинку шосткинців. Якщо є дитинство сьогодні, воно повинно бути сьогодні. Дитина народжена у Шостці чи прилеглих селах,  вона повинна мати дитинство”, – резюмує народний депутат.
 
Ігор МОЛОТОК впевнений, сьогодні не час обирати – що першочергове, а що  почекає. Треба розвивати усі напрями: економіку, міську інфраструктуру і такі рекреаційні проєкти, які стають окрасою наших міст. Говорить,  спільною роботою сквер-мрія стане казковим сучасним містечком, зручним і привабливим для шосткинців і гостей міста, особливо для дітей, адже їх дитинство неодмінно має бути радісним і щасливим.

– Народний депутат України Ігор Молоток