Ігор МОЛОТОК: Ремонтуємо об’їзну дорогу в Шостці та плануємо ремонт прибудинкових територій у Шостці, Конотопі та Ямполі

На півночі Сумщині реалізують масштабні проекти з ремонту доріг і прибудинкових територій.

Ремонтуємо обїзну дорогу в Шостці та плануємо ремонт прибудинкових територій у Шостці, Конотопі та Ямполі, – Ігор МОЛОТОК

Нещодавно було розпочато будівництво об’їзної дороги міста Шостки. Наразі в районі автомобільного моста по провулку Чехова ведуться підготовчі роботи. Хід ремонту проінспектував народний депутат України від Сумщини Ігор МОЛОТОК, за підтримки якого реалізується даний проект.

 – Відремонтувати цю дорогу планували давно, і ось нарешті мрія багатьох шосткинців здійснилась. Об’їзна дорога дуже важлива для Шостки, оскільки не тільки з’єднає два мікрорайони (Локотки та Капсуль), а й  «звільнить» міські дороги від фур і дасть можливість відремонтувати Галенківський міст, який вже багато років знаходиться в аварійному стані, – зазначив парламентар.

Ділянка, яку буде капітально відремонтовано, має невелику протяжність – 1 км, але дуже складну структуру. Це ґрунтова дорога, яка проходить через болотисту місцевість із торф’яними відкладеннями.

 – Наразі взялись за найскладнішу частину ремонту – проводиться виторфовка, стабілізація і посилення основи ділянки (250 м) біля автомобільного мосту через річку Шостка. Зокрема, на 2,5 м вглиб повністю видаляється ґрунт, вкладається геотекстиль, геосітка, засипається пісок. Потім основу буде укріплено двома шарами щебню, щебенево-піщаною сумішшю з додаванням цементу, і тільки тоді почнемо вкладати нижній і верхній шари  асфальтобетону, – повідомив Ігор МОЛОТОК.

Також, за словами парламентаря, в цьому році планується відремонтувати більше десяти прибудинкових доріг у Шостці та майже стільки у Конотопі, а також кілька під’їздів до будинків у Ямполі.

 – Комфортне життя громади починається із комфортного проживання у кожному окремому дворі, на кожній окремій вулиці, – переконаний парламентар.

Окрім цього продовжується будівництво ділянок доріг по Р-65, на поліпшення стану яких жителі Шостки, Глухова, прилеглих сіл чекали роками.

Зокрема, на ділянці від Слоута до Берези вже проведено фрезерування 6, 3 км дорожнього покриття, вкладено нижній шар асфальтобетону (5,2 км) та верхній – 2 км.

На ділянці в районі  села Катеринівка проведені підготовчі роботи з вирівнювання дорожнього полотна. Дорожники розпочали вкладання нижнього шару асфальтобетону.

На фото: Народний депутат України Ігор Молоток. Об'їзна дорога м. Шостка, Сумська область
На фото: Народний депутат України Ігор Молоток. Об’їзна дорога м. Шостка, Сумська область

– Народний депутат України Ігор Молоток