Ігор Молоток: Робимо сучасною інфраструктуру Сумщини

Народний депутат України від Сумщини з робочим візитом відвідав Шосткинщину, Конотоп та Попівську сільську територіальну громаду, де проінспектував хід робіт на ряді соціально важливих інфраструктурних об’єктів.

Зокрема, парламентар зустрівся з мешканцями Конотопа, оглянув сучасний мультиспортивний майданчик у Попівці, побував на об’їзній дорозі міста Шостки і ділянці дороги Шостка-Глухів, де тривають ремонтні роботи.

У Конотопі Ігор МОЛОТОК повідомив гарну новину для родини Дмитренків, яка влітку минулого року поповнилась відразу трьома синами і терміново потребувала поліпшення житлових умов. За зверненням парламентаря до Сумського прикордонного загону, на 2021 рік передбачено 900 тисяч для придбання квартири площею 90 кв.м. для родини прикордонника Юрія Дмитренка.

Допоміг народний депутат у вирішенні проблеми і працівникам Конотопського арматурного заводу, діяльність якого була призупинена в квітні минулого року через карантинні обмеження. До листопада працівники отримували допомогу по частковому безробіттю, з грудня виплати припинились, а підприємство не відновило роботу. Ставши заручниками ситуації, люди звернулися по допомогу до Ігоря Молотка, і вже цього місяця виплати з часткового безробіття будуть відновлені.

Попівська громада, за підтримки парламентаря, отримала сучасний мультиспортивний об’єкт, де можна грати у футбол, волейбол, баскетбол, займатись легкою атлетикою, гартувати тіло і дух на турніках та тренажерах.

За словами голови Попівської громади Анатолія Боярчука, на новому майданчику будуть мати змогу займатись діти та дорослі зі всіх населених пунктів, він стане центром розвитку спорту громади.

Результат ефективної співпраці різних гілок влади – дороги Шосткинщини. Район займає лідерські позиції з відновлення автошляхів. Ремонт дороги по провулку Чехова є складовою частиною проєкту об’їзної дороги в м. Шостка. Його реалізація забезпечить рух великовагового транспорту поза межами центральної частини міста.

Обсяг фінансування у 2021 році – 10 млн грн – це кошти субвенції з державного бюджету.

Активно ведуться роботи на ділянці дороги Р-65 від Слоута до Берези та в селі Катеринівка. Нове покриття дасть змогу пересуватися комфортно і безпечно. Роботи планують завершити до кінця червня.

– Народний депутат України Ігор Молоток