Ігор Молоток: Щоби підняти економіку, треба надати максимальну підтримку виробничим галузям

Щоби підняти економіку, треба надати максимальну підтримку виробничим галузям.

Разом з колегами з депутатської групи «За Майбутнє» розробили і зареєстрували законопроект, який покликаний перезапустити механізм діяльності індустріальних парків (№ 4416).

На моє глибоке переконання, для того, щоби підняти економіку, треба надати максимальну підтримку саме виробничим галузям. Індустріальні парки – гарна платформа для розвитку виробництва, але у нас вони, за словами народного депутата, працюють лише на папері, або ж геть неефективно. Як приклад, індустріальний парк «Свема» у моїй рідній Шостці. З моменту його створення минуло вже понад десять років, але на повну потужність він так і не запрацював. Для того, щоби індустріальні парки ефективно розвивались, необхідно спростити механізм їх утворення, прибравши зайвих посередників.

Також «За Майбутнє» пропонує надавати субвенції на облаштування території парків, а саме – облаштування земельних ділянок, необхідних комунікацій, очисних споруд і дешеві кредити на закупівлю обладнання, або капремонт виробничих будівель.

Ключове слово у нашому законопроекті- «промисловість». Сподіваюсь законопроект буде розглянутий у Раді найближчим часом і отримає максимальну підтримку.

 

– Народний депутат України Ігор Молоток