Ігор Молоток: “Зареєстровано проект Постанови, яка не дозволить Уряду підвищувати тарифи”

Українці, мешканці Сумщини опинились в ситуації, коли у них, з одного боку, постійно знижується рівень доходів, а з іншого – «росте» комуналка. Крім того, суттєво зменшились видатки на субсидії, підтримку незахищених верств населення. Влада тим самим показує свою некомпетентність і нездатність захистити людей

Високі тарифи – це питання номер один, особливо в час повного локдауну і тотального падіння економіки. Українці, мешканці Сумщини опинились в ситуації, коли у них, з одного боку, постійно знижується рівень доходів, а з іншого – «росте» комуналка. Крім того, суттєво зменшились видатки на субсидії, підтримку незахищених верств населення. Влада тим самим показує свою некомпетентність і нездатність захистити людей.

Політична сила «За Майбутнє» зареєструвала проект Постанови за номером 4609 про скасування підвищення тарифів і запровадження річного мораторію на ріст цін на комунальні послуги. Ми будемо вимагати негайного розгляду цієї Постанови на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради. Депутати, які підтримають це рішення – допоможуть зупинити тарифний геноцид, заборонивши піднімати ціни на газ, електричну енергію, теплозабезпечення, водовідведення, водопостачання, принаймні, до кінця цього року.

Ми будемо вимагати негайного розгляду цієї постанови на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради. Депутати, які підтримають це рішення – допоможуть зупинити тарифний геноцид, заборонивши піднімати ціни на газ, електричну енергію, теплозабезпечення, водовідведення, водопостачання, принаймні, до кінця цього року.

– Народний депутат України Ігор Молоток