Ігор Молоток: “Звітую ділами”. Кролевецький район, звіт за 2014-2019 роки

Шановні земляки!

Ви довірили мені захищати ваші інтереси у Верховній Раді України. Крок за кроком  я виконував і виконую  взяті на  себе зобов’язання. Ці кроки відкриті і конструктивні, спрямовані на ре- зультат. Багато зроблено. Завершено перший етап стратегічного для економіки регіону проекту з ремонту і будівництва доріг. Чи- мало планів, напрацьованих спільно з вами, – в стані реалізації. Мій принцип – не зупинятися на півдорозі, завершувати почате: сприяти розвитку дорожньої інфраструктури, промисловості, сільського господарства, реформуванню ЖКГ, осучасненню освіти, медицини, культури і спорту. Словом, робити те, що і сьогодні, і через роки буде на користь людям.

Зобов’язуюсь:

 • відстоювати зняття депутатської недоторканності і скасування інституту недоторканності взагалі;
 • підтримувати впровадження кримінальної відповідальності за незаконне збагачення;
 • відновлювати транспортну інфраструктуру;
 • захищати прозоре тарифоутворення, підконтрольне громаді;
 • вирішувати екологічні проблеми;
 • наполягати на кримінальній відповідальності за незаконну вирубку лісів;
 • сприяти розвитку освітніх закладів та дбати про соціальний захист педагогів;
 • відстоювати доступність якісних медичних послуг населен- ню і запровадження дієвої і ефективної системи профілактичної медицини;
 • підтримувати оборонні підприємства, військових, сільське господарство.

Основні напрямки моєї подальшої роботи як народного депутата ми з вами визначали і визначатимемо спільно. Впевнений, тільки об’єднавши зусилля, отримаємо найкращий результат. Долучайтесь!

Громадські приймальні працюють за адресами:

м. Шостка, Садовий бульвар, 17, тел.: (05449)4-00-82, м. Конотоп, просп. Червоної калини, 7, тел.: (05447) 6-62-41

Дякую моїм землякам за віру в мене та довіру!

Нардеп Ігор Молоток виборчий участок №160 Сумська область
Виборчий округ №160 Сумська область

 

Василь КРЕМЕНЬ президент Національної академії педагогічних наук України
Василь КРЕМЕНЬ президент Національної академії педагогічних наук України

Василь КРЕМЕНЬ, президент Національної академії педагогічних наук України, академік НАН України і НАПН України, доктор філософських наук, професор, Міністр освіти і науки України 2000-2005 рр., уродженець села Любитове Кролевецького району Сумської області:

– Знаю Ігоря Федоровича як людину справи. Про це промовляє його активна й дійова життєва позиція.

Енергійний, ініціативний, він замолоду не прагнув спокійного життя чи забезпе- чення від держави – проаналізуйте його біографію. Професійний фах за освітою

– промислова електроніка, сфера діяльності – підприємець, посади – керівні.

А от про державницьке мислення Ігоря Федоровича красномовно свідчить турбота про рідний край і земляків – мешканців Сумщини. Це дороги, зокрема від Шостки до Кролевця, відремонтовані школи, клуби, інші соціально важливі об’єкти, побудові яких він сприяв, будучи народним депутатом України – членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

У Кролевецькому районі будують дороги з «нуля» і рятують дитячі садки

В останні кілька років Кролевецький район почав помітно змінюватися на краще. Найбільша увага приділяється соціально значущим об’єктам. Ремонтуються дороги, дитячі садки, школи, Будинки культури.

У Спаському сільському Будинку культури тепер тепло і затишно

За сприяння Ігоря Молотка були виділені кошти з державного бюджету на відновлення сільського будинку культури. До речі, найбільшого будинку культури в районі.

 • Ігор Молоток допоміг нам вдихнути нове життя у наш БК. Він величезний, розрахований на 500 місць. Будівля не опалювалася з 1992 року, виходить, близько 30 років. Тепло було хіба що влітку. За допо- могою нашого депутата зробили систему опалення, відремонтували частину даху, яка протікала, зробили відмостку будівлі, аби запобігти руйнуванню фундаменту, – каже сільський голова.
Будинок культури у селі Спаське
Будинок культури у селі Спаське

Будують у Спаському плани і на майбутнє. Адже роботи ще вдосталь.

 • У цьому році вже було проведено тендер на виконання по- точного ремонту дороги від центру нашого села в напрямку Алтинівки. Дороги там майже немає, місцями можна знайти за- лишки асфальту, а вона для населення стратегічна, поскільки виходить на трасу Кіпті–Бачівськ, – каже Сергій Завгородній.

Мешканці Алтинівки зустріли Новий рік в оновленому Будинку культури

Чимало зусиль довелося докласти для відновлення сільського клубу в Алтинівці. Як каже директор закладу Олександр Нечипоренко, будівля бук- вально розвалювалося.

 • Стеля сипалася, підлога взагалі струхлявіла, хто був, той бачив… Холоднеча! Діти займатися хотіли, а умов не було. Після звернення до народного депутата у нас з’явилася надія. Адже клуб – це місце зібрання людей, – каже Олександр Нечипоренко.
Будинок культури селище Алтинівка Кролевецький район Сумська область
Будинок культури у селищі Алтинівка Кролевецький район Сумська область

Тепер же на Алтинівський клуб любо подивитися. У ремонт будівлі було вкладено понад півмільйона гривень.

Повністю стелю поміняли, освітлення краще зробили, тут лампи були слабкі, відреставрували стіни, всі вікна замінили. Двері поміняні всюди: по репетиційних, по більярдних, навіть в кочегарці поміняні. Новий котел вста- новили, опалення тут не було взагалі 20 років. І Новорічне свято селяни відзначили вже в оновленому клубі, – розповідає Олександр Нечипоренко.

Село живе, поки в ньому лунає дитячий сміх

У селі Спаському в дитячому садочку залишилася тільки одна група дітей. Але незалежно від того, скільки в закладі малюків, усі вони повинні знахо- дитися в нормальних умовах. Щоб поліпшити перебування дітей в Спаському ДНЗ, було проведено ряд заходів за сприяння депутата Верховної Ради України Ігоря Молотка.

У нас у садочку – у групі 22 дитини. Ось на першому поверсі замінили всі вікна і двері на енергозберігаючі. Раніше були сильні протяги, прохолодно взимку. Та воно й не дивно, будівля ще часів Леніна, вікна дерев’яні. Зате тепер затишно и тепло. Та й естетичний вигляд – любо глянути, – розповідає завідуюча.

Дитячий садочок у селі Спаське Кролевецького району Сумської області
Дитячий садочок у селі Спаське Кролевецького району Сумської області

А ще діти і вихователі радіють новим меблям: столам-трансфор- мерам, зручним стільцям, сучасним яскравим ігровим куточкам, ново- му дитячому майданчику, встановленому неподалік від дитячого садка. За дотриманням порядку на ігровому майданчику уважно стежить сільський голова Сергій Завгородній.

Майданчик у самому центрі села, Неподалік від сільської ради. Ми встановили тут освітлення, тепер сторож з дитячого садка, якщо ввечері бачить, що хтось сидить відпочиває, може підійти, перевірити, що і як. І я особисто контролюю, щоби в селі був порядок, адже все, що робиться для людей, треба берегти, щоб воно довше прослужило, – говорить очільник Спаського.

Діти у дитячому садочку у селі Спаське Кролевецького району Сумської області
Діти у дитячому садочку. Село Спаське Кролевецького району Сумської області

У Алтинівський школі тепер немає проблем з опаленням

Алтинівська школа – споруда 1974 року. Система опалення, яка вже давно вичерпала свій ресурс, ставила під загрозу навчальний процес, котел протікав, були великі тепловтрати.

– Ми звернулися до Ігоря Молотка з проханням допомог- ти усунути проблеми з трубою котельні. Приїхали спеціалісти з машиною-вишкою, укріпили трубу, зробили металеву об- гортку, тепер все нормально. Тепер у нас і котельня нова, і котел потужніший. І як наслідок – у школі тепло, – розповідає директор Алтинівської ЗОШ 1-3 ст. Михайло Федоренко.

В цьому році за парти школи сядуть 118 учнів.

Розпочато ремонт санвузла в Алтинівському дитсадку «Колосок», на території закладу встановлено сучасний дитячий ігровий майданчик.

Сучасний дитячий ігровий майданчик у дитсадку Колосок. Селище Алтинівка Кролевецький район Сумської області
Сучасний дитячий ігровий майданчик у дитсадку “Колосок”. Селище Алтинівка Кролевецький район Сумської області

У Майорівці – новий асфальт

Масштабним проектом, який реалізувався за підтримки Ігоря Молотка, стало будівництво дороги по селу Майорівка.

– Скільки я себе пам’ятаю, тут у селі асфальту не було. Дорога – величезні ями, каміння та пилюка, гидко було ходити, особливо коли машина проїде чи корів женуть. Ніколи не думав, що можливо побуду- вати у нас таку дорогу, – каже сільський голова Віктор Завгородній. Вартість робіт становить 3 млн. грн. Також по селу прокладено водопровід, в нього вкладено 500 тис. грн. з державного бюджету.

Будівництво дороги Селище Майорівка Кролевецький район Сумська область
Селище Майорівка Кролевецький район Сумська область

Також проведені тендерні процедури, визначені підрядники по ремонту комунальних доріг в селах Спаське, Реутинці, Добротове.

Селище Добротове:

 • заміна 19 вікон у Добротівському сільському будинку культури (2017 р.);
 • заміна 8 вікон та вхідних дверей у фель- дшерсько-акушерському пункті + придбання кардіографа та пульсоксиметра;
 • заміна вікон у Добротівському НВК (2017) + мультимедійна дошка + 3 комп’ютери

+ 50 тис. грн. на оновлення матеріально-технічної бази (2018 р.);

 • дитячий майданчик (2018 р.).
селище Добротове Кролевецький район Сумська область
селище Добротове Кролевецький район Сумська область

Селище Обтове:

 • капітальне будівництво харчоблоку для Обтівського НВК (2017 р.):
 • капітальна реконструкція стіни НВК (2017 р.);
 • придбання 3 комплектів комп’ютерів + 50 тис. грн. на оновлення матеріально-техничної бази та дитячих меблів (2018 р.);
 • заміна вікон у сільському будинку культури (2016 р.);
 • заміна вікон, дверей + ігрові зони, пральна машина, спортивний інвентар, насосна станція для Обтівського ДНЗ (2017 р.);

ремонт дороги (800 м) по вул. Мічуріна.

Селище Гречкине:

 • заміна вікон, дверей, котла у сільській раді (2016 р.);
 • музична апаратура для сільського бу- динку культури;

капітальна заміна водогону (500 м).

Селище Любитове:

– відремонтовано дах сільського клубу.

Селище Реутинці:                       

– виконано ремонт покрівлі сільського Будинку культури.

Відремонтувано дорогу до ліцею

В  селі  Реутинці  Кролевецького району

завершується ремонт дороги, що веде до місцевого ліцею. Про це у Фейсбук повідомляє кролевецький міський голова Олександр Бобровицький.

“Ми дякуємо народному депутату Ігорю Фе- доровичу Молотку. Це за його сприяння зроблена ця дорога. Це те, чого хотіли люди”, – говорить Олександр Бобровицький.

Дякую моїм землякам за віру в мене та довіру!

– З повагою, Народний депутат України Ігор Молоток