Кожна копійка бюджетних коштів повинна витрачалась вчасно та за призначенням

Вчора на засіданні підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету заслухали звіт Рахункової палати щодо ефективності використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості та на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти у рамках проекту “Нова українська школа”.

Є ряд суттєвих зауважень, зокрема щодо неузгодженості ряду норм та процедур, нечітких вимог щодо використання коштів, низького темпу та неефективності їх використання і т. ін.

Безумовно, ситуацію треба виправляти і передумовою цього має бути конструктивна плідна співпраця між законодавцями, Кабміном, Міністерством фінансів, профільними міністерствами та розпорядниками коштів. Маємо створити «дорожню карту» спільних дій, щоби цьогоріч кожна копійка бюджетних коштів витрачалась вчасно та за призначенням. Це не тільки вимога часу, а й особиста відповідальність кожного.

– Народний депутат України Ігор Молоток