Кулінарний батл «Битва шашликів» у Конотопі

Переможцем кулінарного батлу під назвою «Битва шашликів», який відбувся 13 липня у Конотопі став Олександр УШАКОВ. Нагороду переможцю вручив народний депутат України Ігор МОЛОТОК, за підтримки якого й пройшло нинішнє свято вишуканого смаку, кулінарного професіоналізму та активного способу життя.

В особистому заліку перможця 74 «шпажки» від прихильників його кулінарного таланту. Друге місце із результатом 45 «шпажок» посів Владислав ЗАЯЦЬ. «Бронза» кулінарних змагань і 29 «шпажок» дісталася Віталію ПАСІЧНІЧЕНКУ.
Саме за допомогою пластикових кольорових шпажок із шматочками шашликів вболівальники мали змогу проголосувати за того чи іншого учасника шашликової битви. Натомість кількість бажаючих дегустувати результати копіткою праці кухарів-шашличників значно перевищила усі прогнози організатора свята, яким виступив Інтернет портал «Конотоп.City». Участь у дегустації та визначенні переможця взяв і народний депутат України Ігор МОЛОТОК, який також віддав свій голос за майбутнього переможця.
«Прекрасний сімейний захід, якій об’єднав людей різного віку. Радує, що у Конотопі ініціативна та креативна молодь, яка не тільки прагне змін, а сама їх творить, а ми їй у цьому допомагаємо і будемо допомагати, – зізнався під час імпровізованого інтерв’ю народний депутат України Ігор МОЛОТОК. – Хотілося, щоб сьогоднішня «Битва шашликів» стала традиційною, а територія міського пляжу «Кандибина» – улюбленою зоною відпочинку містян».

Програма святкових заходів того дня не обмежилася шашличними баталіями. На гостей чекали інтерактивні конкурси та безліч цікавих розваг: стрільби із лука, відкриті змагання з арм-реслінгу, пляжний волейбол та перетягування канату.

Народний депутат України Ігор Молоток