Мобільний офіс «За Майбутнє» працював у Сумському районі

Мобільний офіс «За Майбутнє» працював у Сумському районі. Зокрема, завітали до села Голубівки.

Був приємно вражений благоустроєм, школою, дитячим садочком. Але, завжди є але… Місцеві переживають, чи не закриють школу у зв’язку з децентралізацією, адже в ній навчається менше сотні діточок.

Є проблеми з наданням медичних послуг – для селян недоступний стоматологічний пакет. Нажаль, це стосується не тільки Голубівки, а й всієї Сумщини і країни взагалі.

Є потреби і у ремонті доріг.

У селі Сад звернулись з питанням про статус і соціальний захист військових капеланів. Важливе питання для країни, де шостий рік триває війна.

Також садівчани переймаються проблемами спортивної і транспортної інфраструктури. Дослідна станція Інституту сільського господарства потерпає від фіскального навантаження.

У селі відсутня аптека, Будинок культури потребує ремонту, Школа мистецтв – сучасної хореографічної зали, школа – ремонту в їдальні.

У Низах побачив «прірву» непорозуміння між діючим керівництвом і місцевими жителями. Був здивований деякими фактами. Задумайтесь – місце на кладовищі тут коштує 1800 грн., а спортмайданчик, придбаний за бюджетні кошти розташований на території приватного бару? Центральну вулицю: і дороги, і будинки, руйнують перегружені фури, у школі вже майже 40 років не було капремонту. Їдальня мені нагадала моє шкільне дитинство – це як подорож у минуле. Старезний трубопровід псує якість питної води.

У майбутньому все буде інакше, я впевнений, адже вже зараз ми працюємо над тим, щоби вирішити озвучені проблеми.

– Народний депутат України Ігор Молоток