На першому партійному з’їзді партії “За майбутнє” познайомився з потужною командою

Був визначний день. Познайомився з потужною командою партії «За майбутнє», яка з’їхалась зі всіх куточків України на перший партійний з’їзд.

Приємно вражений від знайомства. Я знав, що наша партія об’єднала найкращих, успішних людей, які вміють працювати, а сьогодні в цьому остаточно переконався. «За майбутнє» нашої країни вже відповідають 24 діючих народних депутата IX скликання, а також понад 20 депутатів ВР попередніх скликань, мажоритарники, які не відірвались від землі, знають найдрібніші проблеми своїх округів і вирішують їх, допомагаючи людям.

Цілковито згоден з лідером нашої політсили Ігорем Палицею, який охарактеризував ситуацію в країні ємким виразом – «Дістало…» Так, дістав непрофесіоналізм, відсутність чіткого плану дій, нездійсненні обіцянки політиків… Тому ми об’єдналися, щоби вже сьогодні будувати майбутнє: впевнено, професійно, надійно, на совість. Разом зі своїми земляками, які вже стомились від гучних гасел і життя в минулому з надією на краще.

Майбутнє твориться справами сьогоднішнього дня і команда Сумщини вже працює над тим, щоби за майбутнє не було соромно, щоби вже зараз стабілізувати ситуацію в області та сформувати умови для її розвитку.

– Народний депутат України Ігор Молоток