Підтримав проєкт Закону щодо меценатської діяльності у сфері спорту

✅Сьогодні на порядку денному пленарного засідання Верховної Ради під номером 1 стояло питання щодо формування прожиткового мінімуму та створення передумов для його підвищення.

‼️Проголосував «проти», оскільки вважаю, що поданий на розгляд законопроєкт не є дієвим інструментом, а лише черговою маніпуляцією на тлі загострення соціальних проблем.

💪Підтримав проєкт Закону щодо меценатської діяльності у сфері спорту, який нарешті врегулює на законодавчому рівні права меценатів спорту.

🖍Очевидно, що відсутність обмежень для меценатів у питаннях вибору напрямів надання допомоги, дасть поштовх розвитку масового спорту. Також Закон дозволить зменшити бюджетне навантаження у цій сфері, стимулюватиме збільшення кількості різноманітних спортивних заходів, покращення підготовки професійних спортсменів, популяризацію здорового способу життя.

🩺Також проголосував за проєкт Закону, який стосується врегулювання питань соціального захисту медичних працівників, постраждалих від коронавірусної хвороби (COVID-19), адже запропоновані зміни усувають несправедливість, яка склалася в частині забезпечення страхових виплат медикам у разі встановлення групи інвалідності, яка настала внаслідок захворювання коронавірусом.

– Народний депутат України Ігор Молоток