Підтримка медичних закладів – у пріорітеті

Народний депутат України від Сумщини Ігор МОЛОТОК відвідав медичні заклади обласного центру.

 – Від рівня надання медичних послуг напряму залежить добробут країни та її жителів, тож розвиток лікарняних закладів – це пріоритетний напрямок моєї роботи, – зазначив парламентар.

У Cумській обласній дитячій клінічній лікарні на Веретенівці потребує кардинального оновлення психоневрологічне відділення. Для створення комфортних умов у приміщеннях, де лікують дітей з усієї області, необхідно понад три з половиною мільйони гривень.

 – Ремонт украй необхідний, тому шукаємо шляхи залучення коштів на цей проєкт з різних джерел. У такій же ситуації занепаду знаходилось хірургічне відділення дитячої обласної лікарні. Спільно із колективом лікарні на його ремонт у 2018 році нам вдалось залучити кошти державного бюджету, передбачені на соціально-економічний розвиток, частину фінансів на ці потреби виділили й з обласної казни. Ремонтні роботи коштували 2 мільйони гривень, ще 200 тисяч грн. знадобилось на закупівлю меблів та побутової техніки. Упевнений, що і цього разу нам вдасться поліпшити умови надання медичних послуг у Сумській обласній дитячій клінічній лікарні, – прокоментував Ігор МОЛОТОК.

Парламентар зауважив, що  втілення цього плану варто розпочати покроково, і насамперед, з виготовлення проєктно-кошторисної документації. Це близько 150 тисяч грн.

У лікарні готові розпочати розробку проєкту ремонтних робіт найближчим часом, адже, в зв’язку з реорганізацією медичних закладів, психоневрологічне відділення обласної дитячої лікарні стане єдиним в області, де лікуватимуть психіатричні та неврологічні патології у дітей.