Презентація першого історично-краєзнавчого видання «Від поліції до поліції»

Днями в Конотопі презентували перше історично-краєзнавче видання «Від поліції до поліції». Автор книги – ветеран органів внутрішніх справ, полковник міліції у відставці Володимир КИЧА розповів присутнім про етапи своєї багаторічної літературної праці: від захоплюючої ідеї до втілення задуманого у яскравий паперовий результат. Особливу подяку за допомогу в створенні цієї книги автор висловив народному депутату України Ігорю МОЛОТКУ.

Книга «Від поліції до поліції» – це унікальне видання, у якому зібрано та систематизовано цікаві матеріали, пов’язані з історією становлення та розвитку конотопської поліції від часів створення у XVIII столітті до сьогодення. Окремий розділ книги присвячений столітній історії діяльності конотопської поліції з 1917 до 2015 року. Видання містить велику кількість біографій конотопських правоохоронців, фотографій минулого та сучасного, а також документи, що викличуть зацікавленість у багатьох прихильників детективного жанру.
«Нам довелося опрацювати величезну кількість різноманітного матеріалу: офіційні документи, фотографії з приватних архівів, особисті мемуари та спогади ветеранів, – говорить автор книги Володимир КИЧА. – Але найскладніше було усе це донести до людей, надрукувати і видати. І тут нам на допомогу прийшов Ігор Федорович Молоток, за це йому велика подяка від усіх нас».
Відтак перший екземпляр книги «Від поліції до поліції» автор вручив саме народному депутату Ігорю МОЛОТКУ, який також завітав на урочисту презентацію видання.
«Я сам захоплююся історією, адже самі її ми залишаємо у спадок нашим дітям і онукам, – сказав у своєму вітальному слові народний депутат України Ігор МОЛОТОК. – І якщо наші нащадки будуть пишатися нашою історією, то ми своє життя прожили недарма».
Над книгою працювало дуже багато людей, але вмістити всіх бажаючих невелика зала конотопського кінотеатру «Мир» просто не змогла. Утім безпосередні творці цього історично-краєзнавчого альманаху були нагороджені та відзначені очильниками району та міста, а також керівництвом районного відділу поліції.

 

Народний депутат України Ігор Молоток