Програма Ігоря Молотка

Програма кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №160 Молотка Ігоря Федоровича

Земляки!

Я народився, живу і працюю на Сумщині. Ви довірили мені захищати ваші інтереси у Верховній Раді України. Крок за кроком я виконував і виконую взяті на себе зобов’язання. Ці кроки відкриті і конструктивні, спрямовані на результат.

Багато зроблено. Завершено перший етап стратегічного для економіки регіону проекту з ремонту і будівництва доріг. Чимало планів, напрацьованих спільно з вами — в стані реалізації. Мій принцип – не зупинятися на півдорозі, завершувати почате: сприяти розвитку дорожньої інфраструктури, промисловості, сільського господарства, реформуванню ЖКГ, осучасненню освіти, медицини, культури і спорту. Словом, робити те, що і сьогодні, і через роки буде на користь людям.

Закон – один для всіх

Я – за зняття депутатської недоторканості і скасування інституту недоторканності взагалі. Підтримую впровадження кримінальної відповідальності за незаконне збагачення. Всі мають бути рівні перед ЗАКОНОМ.

Реальна економіка – шлях до соціальної стабільності

Вважаю вкрай необхідним задіяти усі можливі виробничі потужності, створити нові робочі місця. Розбудова транспортної мережі, будівництво доріг – шлях до оздоровлення економіки, розвитку інфраструктури і покращення інвестиційного клімату. Пропоную посилити контроль за якістю будівництва доріг з боку громадськості.

Комунальні тарифи – під контроль громадськості

Формування тарифів має бути максимально прозорим і зрозумілим для громадян. Їх остаточне затвердження – виключно після погодження з громадою. Застосування  тепло- і енергозберігаючих технологій – реальний шлях до зменшення витрат на оплату комунальних послуг.

Захист довкілля – захист людей

Хімічне забруднення довкілля в Україні і в північному регіоні Сумщини зокрема – проблема, яка потребує системного підходу. Необхідно забезпечити дієвий механізм утилізації небезпечних хімічних відходів і здійснення державного контролю за діяльністю відповідних підприємств, посилити заходи з регенерації забруднених ґрунтів. Запровадити кримінальну відповідальність за незаконну вирубку лісів.

Якісна освіта – запорука успішного розвитку держави

Упевнений: інвестиції в освіту – це інвестиції в економічний і соціальний розвиток країни. На законодавчому рівні належить запровадити базове матеріальне забезпечення педагогів на рівні трьох мінімальних зарплат. Особливої уваги і підтримки з боку держави потребує система професійно-технічної освіти, оскільки є великий запит на робітничі професії.

Здоров’я кожного – здоров’я нації

Підтримую нагальну необхідність медичної реформи. Між тим мене глибоко турбують її темпи і наявні результати. Дієвість реформування – низька. Доступність якісних медичних послуг населенню, особливо в сільській місцевості, не зростає. Необхідно неупереджено і фахово проаналізувати проблему і вжити заходів на державному рівні. Запровадити дієву і ефективну систему профілактичної медицини.

Державна підтримка – селу

Сільське господарство – важлива складова економіки України. Підтримки потребують особисті селянські господарства. Необхідно встановити єдину закупівельну ціну на молоко, яке надходить від населення, підвищити  орендну плату за земельні паї до 15% від нормативно-грошової оцінки землі.

Головні напрямки моїх дій як народного депутата ми з вами визначили спільно. Вірю: результат роботи буде вагомим.

І.Ф.Молоток

“ЗВІТУЮ ДІЛАМИ”. Звіт за 2014-2019 р.