Провів особистий прийом громадян у рідній Шостці

Вчора провів особистий прийом громадян у рідній Шостці.

Одне з найболючіших питань для земляків – високі тарифи, зокрема на опалення.

З цього приводу домовились з ініціативною групою шосткинців зустрітись десь за тиждень, і вже разом з місцевою владою, керівництвом теплопостачальних організацій напрацювати спільне рішення щодо процедури затвердження, перерахунку і можливості зниження тарифу.

Зі свого боку, разом з колегами з депутатської групи «За Майбутнє» Депутатська група “Партія “За майбутнє” зареєстрували і наполягаємо на ухваленні Постанови 4609, згідно якої будуть скасовані необґрунтовано завищені тарифи і введено річний мораторій на їх підвищення.

Також говорили і про ціну на газ та його транспортування. Обурення людей зрозуміло, адже за транспортування платять ті, хто зовсім не споживає блакитно палива.

В ідеалі – платіжка за доставку – має бути скасована. Розумію, що це складно буде зробити. Але разом з тим, як перший крок «За Майбутнє» пропонує хоча би наблизити тариф до реалій і вартість зазначених послуг обчислювати з фактично прийнятого в звітному місяці газу (проект Закону № 5004).

Військовослужбовці просять підтримати у другому читанні законопроект № 2141 який стосується військових пенсій. Сподіваюсь, його буде винесено на розгляд на найближчому пленарному засіданні, адже час зволікань вже давно минув.

– Народний депутат України Ігор Молоток