Ремонт «багатостраждальної» дороги Шостка-Ямпіль в розпалі

Ремонт «багатостраждальної» дороги Шостка-Ямпіль в розпалі.

Неймовірно радий тому, що ще одна мрія, як моя так і великої кількості моїх земляків збувається! Ця дорога вже давно перетворилась на «смугу перешкод» і стала для людей випробуванням на міцність.

Я дав слово, що цього року ситуація зміниться на краще.

Завдяки спільним зусиллям обіцяне вдалось реалізувати і, як і планувалось, ми продовжуємо поетапне відновлення дорожньої інфраструктури Шосткинщини. Дорожники ремонтують перший відрізок дороги, протяжністю майже два кілометри від Шостки і до Миронівки. На існуючу цементобетонну основу вкладається вирівнюючий шар, геосітка, крупнозернистий асфальтобетон і довершить цей «пиріг» дрібнозернистий шар асфальту.

Наступний відрізок, протяжністю майже 18 кілометрів, до Ямполя, спочатку пройдемо фрезою, адже там тільки де-інде можна побачити залишки старого асфальту, а далі вже по технології – вирівнювання профілю, і два шари асфальтобетону. Також буде проведено укріплення узбіч, встановлення знаків, нанесення розмітки і облаштування зупинок.

За сприятливих погодних умов ремонтні роботи мають бути завершені до кінця вересня. А незабаром вже розпочнуться підготовчі роботи до ремонту дороги від Пирогівського мосту до Новгорода-Сіверського

– Народний депутат України Ігор Молоток