Шосткинська дитяча лікарня отримала сучасний апарат для ультразвукових досліджень

Шосткинська дитяча лікарня отримала у подарунок сучасний апарат для ультразвукових досліджень.

Попереднє обладнання вже давно морально і фізично застаріло, і коли колектив і ініціативна група батьків звернулась за допомогою до лідера партії «За майбутнє” Ігоря Палиці, благодійний фонд якого опікується саме медичними проблемами, рішення не забарилось.

Радий, що долучився до вирішення нагальних проблем дитячої лікарні рідного міста. Сам батько і знаю, наскільки важлива профілактика і рання діагностика хвороби у дитини. Узд-апарат, який вже підключений і працює дозволить виявити всі можливі патології в зародку. Таких на Сумщині тільки два, в обласному центрі і тепер у нас. Причому у придбаного апарата є функції які доступні тільки пацієнтам приватних столичних клінік.

Наші діти, зможуть всі ці дослідження, за направленням лікарів вторинної ланки проходити безкоштовно. Також в планах включити Шосткинську дитячу лікарню до програми Міністерства охорони здоров’я згідно з якою, за кошти європейського союзу буде проведено ремонт і модернізацію медичного закладу.

Докладу всіх зусиль – щоби плани стали дійсністю. І у майбутньому ми отримаємо сучасний лікувальний заклад, де буде все необхідне для збереження здоров’я наших дітей.

– Народний депутат України Ігор Молоток