У конотопському «Code Club UA» відбувся черговий випуск юних комп’ютерників

Конотопська філія всеукраїнської мережі безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування «Code Club UA» випустила черговий набір юних шанувальників та підкорювачів комп’ютерних світів. Народний депутат України Ігор МОЛОТОК, який був запрошений на цю подію в якості гостя, влаштував для «юзерів» свій власний іспит.

Імпровізований усний іспит, який нардеп влаштував для майбутніх комп’ютерних геніїв, випускники «Code Club UA» склали, на думку Ігоря МОЛОТКА «на відмінно». Адже головна мета занять, які тривали півтора місяці, навчити малечу користуватися нескладними комп’ютерними програмами, за допомогою яких діти швидко власноруч починають створювати комп’ютерні ігри, мультфільми та веб-сайти. Безкоштовні заняття розраховані на дітей 9-11 років. Проводять їх волонтери після уроків або у вихiднi дні.
«У моєму дитинстві ми, навіть, мріяти не могли про персональні комп’ютери чи Інтернет. Я відверто заздрю нинішньому юному поколінню, – зізнався під час нагородження народний депутат України Ігор МОЛОТОК. – Переконаний, що хтось із цих талановитих дітей незабаром прославить не тільки Конотоп, а й усю Україну».
Наразі в Конотопі за ініціативи Ігоря МОЛОТКА, який надав приміщення власної депутатської приймальні для занять у «Code Club UA» та безкоштовні курси англійської, де навчаються 5 груп дітлахів. Клуб ласкаво запрошує усіх бажаючих – дітей від 9 до 11 років на заняття з комп’ютерного програмування. Наша адреса: м. Конотоп, пр. Червоної калини, 7 (Будинок культури «Зоряний»).

Народний депутат України Ігор Молоток