У місті Шостка створили “Сад Майбутнього”

У Шостці створили “Сад Майбутнього”

Депутати різних рівнів від партії «За Майбутнє» ініціювали відродження чудової сімейної традиції закладання фруктових садів.

10 квітня в рамках озеленення території Шосткинської міської територіальної громади був створений перший «Сад Майбутнього».

У дворі будинку № 4 по вул. 6-ї Гвардійської дивізії депутати разом із місцевими мешканцями висадили майже тридцять дерев, серед яких яблуні, груші, вишні та сливи. Також було встановлено лавочки для комфортного відпочинку в теплу пору року.

На жаль, сучасний цифровий світ руйнує зв’язок поколінь, і ми все більше віддаляємось один від одного. Спільна праця, а особливо така, результати якої будуть радувати довгі роки, зближує і допомагає краще порозумітися. У мене на все життя залишиться в пам’яті, як ми з батьком садили дерева. Тепер вони завжди нагадують мені про тата. Радий, що наша ініціатива знайшла підтримку серед земляків, тож сподіваюсь що у недалекому майбутньому шосткинські двори перетворяться на квітучі сади, де буде комфортно відпочивати людям старшого покоління і грати малечі.

Місцеві мешканці активно долучились до створення саду. Дерева висаджували не тільки дорослі, а й діти. Люди зраділи можливості перетворити захаращену прибудинкову територію на квітучий сад. Вони запевнили, що будуть дбати про нього і доповнювати новими саджанцями.

Дякую жителям багатоповерхівок, які долучились до нашої ініціативи. Радує, що серед учасників були діти, адже це дає надію, що чудова сімейна традиція вирощування садів матиме продовження“,

– сказав депутат Сумської обласної ради від партії «За Майбутнє» Ігор Кашук.

Депутати «За Мабутнє» Сумщини впевнені, що екологічну культуру, дбайливе ставлення до оточуючого середовища необхідно прививати змалечку, заохочуючи підростаюче покоління власним прикладом.

– Народний депутат України Ігор Молоток