У Попівці узгодили подальші кроки щодо вирішення проблеми неприємного запаху від Попівського спиртзаводу

Вчора у Попівці разом з керівництвом сільської ради, Конотопського району, Конотопа, Попівського спиртзаводу обговорили і узгодили подальші кроки щодо вирішення проблеми неприємного запаху, від якого потерпають конотопці.

Наразі, завдяки вжитим заходам, зокрема, застосуванню реагентів, ситуацію вдалось стабілізувати. Такого жахливого смороду, який стояв у місті влітку, вже немає, але остаточно проблему ще не вирішено.

Переконаний, що єдиний вірний шлях – будівництво окремої каналізаційної системи для Попівки. Це дозволить раз і назавжди позбавитись від проблеми зі смородом у місті.

Щоби реалізувати цей проект, і міській і районній владі, і керівництву підприємства треба залишити суперечки, хто більше винний у тому, що сталось і докласти максимум зусиль для того, щоби каналізаційна система була збудована у найкоротші терміни.

Зі свого боку надам всю необхідну допомогу, щоби конотопцям більше не довелось вдягати протигази.

Народний депутат України Ігор Молоток у Попівці. Повівський спиртзавод відстійники смород
Попівський спиртзавод, с. Попівка Конотопського району Сумської області. На Фото: Народний депутат України Ігор Молоток, керівництво сільської ради Конотопського району, м. Конотоп та Попівського спиртзаводу

– Народний депутат України Ігор Молоток