Ухвалили низку важливих законопроектів, які стосуються медичної сфери, промисловості та екології

Сьогодні в ході пленарного засідання Верховної Ради ухвалили низку важливих законопроектів, які стосуються медичної сфери, промисловості та екології.

🔬Зокрема, проголосував за Проект Закону щодо забезпечення розширеного неонатального скринінгу згідно якого пропонується додатково виділити МОЗу 300 млн грн на створення сучасних центрів, які би забезпечили обстеження новонароджених усіх регіонів України.

✅Передбачається, що в цих медичних закладах можна буде проводити ранню діагностику 21 захворювання.

✈️Також підтримав законопроект щодо підтримки літакобудівної галузі в частині надання українським авіакомпаніям перехідного періоду для переходу на використання літаків вітчизняного виробництва.

‼️Варто зазначити, що КМУ під час формування проекту Бюджету на наступний рік доручено передбачити фінансування Державної цільової науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості в обсягах, необхідних для відновлення повномасштабного серійного виробництва цивільних літаків, освоєння виробництва вертольотів.

🌳Проголосував за проект Закону про обмеження обігу пластикових пакетів, який спрямований на зменшення обсягу небезпечних відходів і, відповідно, їх впливу на навколишнє середовище.

✅Пропонується вже через 9 місяців після набрання чинності закону, десь у вересні цього року, заборонити розповсюдження в об’єктах роздрібної торгівлі надтонких та тонких пластикових пакетів, окрім біорозкладних.

– Народний депутат України Ігор Молоток