В рамках роботи партії “За Майбутнє” зустрівся з мешканцями Хмелівської громади Роменського району

Сьогодні в рамках роботи мобільного офісу партії «За Майбутнє» зустрівся з мешканцями Хмелівської громади Роменського району.

У селах Сміле та Діброва проблеми схожі – орендарі сплачують за державні землі копійки – від 3, 5% до 8%, тоді як максимальний розмір орендної ставки складає 12%. Люди зібрали підписи і просять розібратись у ситуації. Також є питання до сільгосппідприємств щодо застосування гербіцидів. Люди запевняють, що вода з колодязів перенасичена нітратами. Будемо звертатись до екологічної служби. Також у селах на межі закриття навчальні заклади.

Відразу звернувся до департаменту освіти і науки ОДА. Переконаний, треба використати всі можливості для збереження освітніх закладів.

Як і по всій Сумщини є проблема з «перегрузами» на дорогах. Вантажівки руйнують асфальт, там де він ще залишився. Вже на початку наступного тижня домовились про чергування вагового комплексу із залученням місцевих мешканців.

Ще одна проблема сіл – відсутність аптечних пунктів. Людям треба їхати до Ромнів, щоби придбати найпростіші ліки. Знаю, що вирішити це питання не просто, зіткнувся з цим у рідній Шостці, але все ж таки вихід є і будемо шукати можливості. У роменському мікрорайоні, якій називають «Молокозавод», бо розташований поруч з підприємством також є проблеми з аптеками, відділеннями поштового зв’язку, освітленням, дорогами.

Мами жалілись на відсутність піску у пісочницях. Також люди просили врегулювати на законодавчому рівні питання сплати податків, адже деякі підприємства працюють безпосередньо в Ромнах, а податки сплачують до бюджету інших міст, де безпосередньо зареєстровані. Будемо розбиратись.

– Народний депутат України Ігор Молоток