Відновлення транспортної інфраструктури – запорука успішного майбутнього громад

Народний депутат України від Сумщини Ігор МОЛОТОК, перебуваючи з робочим візитом на Шосткинщині, проінспектував хід ремонтних робіт на ділянці дороги Шостка-Чапліївка-Погорілівка-Реутинці.

Ремонт ділянки від знаку «Шостка» до знаку «Клишки» знаходиться на завершальній стадії.

Зокрема, було проведено вирівнювання профілю дороги: укладено 10-сантиметровий шар щебенево-піщаної суміші та 10-сантиметровий шар крупнозернистого асфальтобетону.

Також завершено вкладання верхнього шару асфальтобетону на основі модифікованих бітумних сумішей, які значно підвищили якість дорожнього покриття, а відтак і термін його експлуатації.

Всього відремонтовано майже 11 км дороги.

 – З жахом згадую, як їхав по ній вперше на зустріч з селянами і першим же питанням був саме ремонт дороги. Без роздумів взявся за цей напрямок, адже у «заручниках» поганого транспортного сполучення роками перебували сотні жителів Клишок, Чапліївки, Лушників, Тиманівки. Крок за кроком артерія життя відновлюється. Цьогоріч вдалося залучити державні кошти на найбільшу ділянку і капітально її відремонтувати. Наразі проводиться облаштування узбіч і нанесення розмітки, – розповів Ігор МОЛОТОК.

Також, за словами парламентаря, ведуться роботи на ділянці дороги Вільне-Кролевець.  Всього планується відремонтувати понад 11 км вже у межах Чернігівської області. Триває ремонт об’їзної дороги Шостки.

Найближчим часом планується розпочати ремонтні роботи на дорозі Шостка-Зноб-Новгородське (майже 60 км).

 – План по з’єднанню рідного міста якісними дорогами в усіх напрямках  – успішно втілюється в життя. Дякую всім, хто докладає до цього зусиль. Працюємо далі, – зазначив Ігор МОЛОТОК.

Парламентар впевнений, що розвиток будь-якої громади треба починати саме з відновлення транспортної інфраструктури, адже це запорука їх успішного майбутнього.