Відстояли п’ять проектів з ремонту і реконструкції, які цьогоріч будуть реалізовуватись у Конотопі, Шостці та селищі Вороніж

Є гарні новини: вдалось відстояти п’ять проектів з ремонту і реконструкції, які цьогоріч будуть реалізовуватись у Конотопі, Шостці та селищі Вороніж Шосткинського району за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Зокрема, буде проведена реконструкція будівлі одного з найкращих закладів Сумщини – Конотопської гімназії (яка, до речі, нещодавно відсвяткувала свій день народження). Продовжиться ремонт гордості рідного міста і області – Шосткинського ліцею. Буде завершено, як і планувалось, ремонт Воронізької амбулаторії.

У Конотопі розпочнеться капітальний ремонт відрізку дороги по вул. Клубній, а також реконструкція ділянки по вул. Лазаревського.

Звичайно, далеко не всі об’єкти, які подавались на розгляд комісії, вдалось захистити, але в умовах значного скорочення фінансування, безумовно, ми отримали гарний результат.

Працюємо далі, адже і дорожня інфраструктура, і соціальна сфера у нас ще далеко не в тому стані, щоби можна було пишатись.

– Народний депутат України Ігор Молоток