Відвідав столицю Гетьманщини – місто Глухів

Сьогодні відвідав столицю Гетьманщини – Глухів.

Прекрасне місто, атмосферне, норовливе. Тут не довіряють чужакам, але вірять вчинкам. І мені особисто це до вподоби, бо по іншому працювати не звик. Поспілкувались з громадою, визначили основні проблеми.

Був радий бачити на зустрічі ентузіастів спорту, які багато років самотужки розвивають спортивну галузь міста. Зокрема, заслуженого тренера України з пауерліфтингу Фелікса Колтакова. Вражений здобутками, силою духу цієї людини. Як спортсмен добре розумію, чого коштують перемоги на міжнародних аренах. Прикро було чути, що бракує підтримки.

Переконаний, що майбутнє саме за такими людьми, які досягають цілей незважаючи ні на що. Будемо підтримувати.

Підтримки також потребує і глухівська громада, яка опинилась на роздоріжжі через політичні чвари. Людям потрібна не політика, а конкретні рішення міських проблем.

Плідною була зустріч і у селі Слоут Глухівського району. Людей турбують питання землі, медицини, а також доля місцевого ставка, є нюанси з розміткою нової дороги, що проходить по території села.

Частина проблем вирішується вже зараз, частина – поступово, але, переконаний, разом нам все під силу! Долучайтесь, хто небайдужий до майбутнього!

 

– Народний депутат України Ігор Молоток