Вітаю володарів спеціального призу «За майбутнє волейболу»

Напружений робочий тиждень, сповнений важливих і в деякій мірі доленосних для мене подій, завершився дуже емоційно, драйвово і мегапозитивно.

Вболівав за улюблені команди на волейбольних майданчиках Шостки, де сьогодні проходили фінальні матчі Кубку України з пляжного волейболу серед чоловіків і жінок.

У фінал вийшли зірки пляжників України, які продемонстрували суперську гру, красивий волейбол. Вітаю переможців Кубку України з пляжного волейболу, вітаю володарів спеціального призу «За майбутнє волейболу» від Ігоря Палиці, як серед спортсменів так і серед вболівальників, які тиждень відпочиватимуть у Буковелі, вітаю всіх учасників змагань!

Дякую вболівальникам, які підтримували команди, дякую суддям за справедливість та неупередженість! Завдяки всім вам свято волейболу вдалося!

Як президент Федерації волейболу Сумщини докладу максимум зусиль, щоби цей вид спорту розвивався не тільки на Сумщині. Шостка вже здобула статус волейбольної столиці Сумщини. Переконаний, що в нас є всі шанси, щоби України здобула статус волейбольної столиці світу. Якщо об’єднаємо зусилля заради майбутнього волейболу, то це вже не мета, а цілком реальний проект.

Було дуже приємно отримати орден «За заслуги» II ступеня від Федерації волейболу України. Дякую за довіру і віру в мене !

– Народний депутат України Ігор Молоток