Воронізька амбулаторія не знала ремонту майже 50 років

Зустрівся з колективом Воронізької амбулаторії, керівництвом Шосткинського управління освіти, дитячого садочку «Казка», та батьками вихованців цього закладу дошкільної освіти. Привід для зустрічі і предмет для обговорення у нас був чудовий.
✅А саме, цьогоріч, не дивлячись на значне скорочення фінансування проектів регіонального і соціально-економічного розвитку, вдалось залучити кошти на кілька об’єктів, в числі яких амбулаторія і садочок.
📌Воронізька амбулаторія не знала ремонту майже 50 років і до мене надходило багато звернень від людей, медичних працівників з проханнями, хоча би замінити систему опалення, бо у приміщенні було дуже холодно. Але було зрозуміло, що це не дасть бажаного ефекту, оскільки старі вікна і голі тіни вже не здатні втримати тепло. Тож вирішити діяти комплексно.
‼У 2019 році мені вдалось захистити проект капітального ремонту і він був розпочатий. Спочатку, як і планували повністю замінили систему опалення, а також всі вікна і двері, відремонтували дах, а потім утеплили всю будівлю.
🔴На наступному етапі був зроблений ремонт другого поверху, і наразі ми перейшли до завершальної стадії – ремонту першого поверху.
‼Дитячий садок казка, який також майже півстоліття капітально не ремонтувався, планується утеплити, замінити всі вікна та двері, відремонтувати дах.
🖍Раніше ми допомагали частково відремонтувати дах, замінити вікно в одній з груп, вхідні двері, але звісно, цього було дуже замало. Радує, що тепер садочок буде повністю приведений до ладу і діткам буде затишно і комфортно.
✅Окрім цього на прохання батьків, плануємо облаштувати і прилеглу територію.