З депутатами обласної, міської та районної рад від партії «За Майбутнє» та «Рідне місто» обговорили план подальших дій

Разом з депутатами обласної, міської та районної рад від партії «За Майбутнє» та «Рідне місто» підвели підсумки роботи та обговорили план подальших дій.

Є багато корисних напрацювань, впевнений, що за підтримки земляків вони будуть втіленні в життя.

Серед гарних новин: незабаром розпочнеться капітальний ремонт дороги Шостка-Клишки, об’їзної Шостки – через провулок Чехова у Локотському мікрорайоні, облаштування тротуару і велосипедної доріжки від мікрорайону Капсуль до села Миронівки.

Також, як і обіцяв, рухаємось у бік Зноб-Новгородського. Зокрема, трьома окремими ділянками плануємо відремонтувати майже 34 км, розпочинаємо з 19,5 км безпосередньо біля Зноби.

Ремонтуємо від Слоута до Глухова 8 км, які залишились, щоби остаточно завершити дорогу Шостка-Глухів, і ще 8 км йдемо від Глухова до КПП «Катеринівка». Запланований і ремонт доріг по місту Глухів, а також від Глухова до Путивля – 20 км.

Від Кролевця до Конотопа також відремонтуємо 20 км дороги. По самому Кролевцю, на дорозі Вільне-Кролевець – 2 км і ще 11 км- по Чернігівщині до Вільного. Півтора кілометри будемо ремонтувати по селу Обтовому, на дорозі Погорілівка-Реутинці.

Ремонт ділянки протяжністю 4 км запланований від Новгорода-Сіверського до Чернігівської траси, по самій трасі – 20 км. Також першочергове задання – облаштування освітлення Пирогівського моста через Десну.

Окрім того будемо ремонтувати вкрай розбиту дорогу від Свеси в сторону Марчихиної Буди.

І це те, що по пам’яті, а у плані робіт – значно більше. Щойно відійдуть морози – стартуємо!

– Народний депутат України Ігор Молоток