З командою “За Майбутнє” працювали в місті Путивль

У Путивлі граді вранці-рано… Ярославна плакала, а ми з громадою з’ясовували проблемні питання та намічали шляхи їх вирішення.

Парадоксально, але Путивль, якій ввійшов до Конотопського району наразі не має з районним центром транспортного сполучення. Небідно попрацювати з перевізниками і розробити зручні для містян маршрути.

Велика проблема – місцеве сміттєзвалище. Майже тридцять років, як воно не має працювати, а натомість туди продовжують звозити сміття. Варто зауважити, що переповнені полігони, проблема не тільки Путивля. Маємо підійти до її вирішення комплексно. Час «розібратись» зі сміттям настав вже вчора, але ми продовжуємо втрачати там, де інші держави давно заробляють.

Першочергового вирішення потребує питання порятунку річки Сейм. Вона заростає, береги розорюють – так точно бути не має! Залучатимемо екологів, експертів, громадськість щоби зберегти потужну водну артерію. Багато питань було і у місцевих підприємців і сільгоспвиробників. Головна проблема – відсутність підтримки держави, фіскальне навантаження і неможливість отримання дешевих кредитів.

Переконаний, що економічно стабільне майбутнє неможливе без розвитку малого і середнього бізнесу, тому буду робити все від мене залежне, щоби підтримати підприємців, адже це і робочі місця, і наповнення місцевих бюджетів.

– Народний депутат України Ігор Молоток