З командою “За Майбутнє” працювали в місті Суми

Сьогодні разом з командою «За Майбутнє» працювали в Сумах. Відвідали Сумську обласну організацію Товариства Червоного Хреста України.

Люди, які допомагають іншим, наразі самі потребують нашої допомоги. Умови, в яких доводиться працювати представникам обласної організації – це просто жах. Приміщення абсолютно не пристосоване для такої діяльності, немає складу для зберігання, автомобіль у буквальному сенсі слова «дихає на ладан». Що можна було вирішити швидко, так це питання з ремонтом службового авто. Все інше займе набагато більше часу і зусиль, але будемо шукати можливості допомогти.

Також поспілкувались з працівниками МСЕКу, онкодиспансеру. Щодо останнього, то проблем дуже багато – це і ремонти, і недофінансування, і державні програми по забезпеченню пацієнтів спеціальними препаратами, які «зависли» і не працюють, але головна – це відсутність необхідного обладнання, зокрема лінійного прискорювача. Про його придбання вже говорять років три-чотири, але далі розмов справа не іде.

Переконаний, що довкола вирішення цього питання повинні об’єднатись всі політичні сили області і влада всіх рівнів, тільки за такої умови, заручившись підтримкою держави ми зможемо змінити ситуацію.

Цікавою була зустріч зі студентами. Молодь цікавила формула успіху і державна підтримка щодо отримання першого робочого місця.

У школі № 4 поговорили з батьками. Основна проблема – відсутність якісного ремонту.

Нажаль, з адміністрацією поспілкуватись не вдалось, тож будемо з’ясовувати ситуацію і шукати шляхи вирішення проблеми.

– Народний депутат України Ігор Молоток